Hizmetlerimiz

Standart kurallarının ötesinde
Dijital pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Pazarlama Stratejisi

Dijital Strateji Geliştirme
Hedefleriniz doğrultusunda size özel dijital pazarlama stratejisi geliştiriyoruz.

Rekabet ve Pazar Analizi
Sektörünüzü, rakiplerinizi detaylı bir şekilde analiz edip sunuyoruz.

Performans ve Kampanya Analizi
Mevcut hesaplarınızı derinlemesine analiz ediyoruz.

Hedef Kitle Segmentasyonu
Hedef kitlenizi ve elinizdeki dataları sizin için segmente ediyoruz.

Kurumsal Eğitimler
Kurumsal eğitimler düzenleyerek partnerlerimizin daha fazla bilgi edinmesini sağlıyoruz.

Performans Pazarlama

Arama Motoru Reklamları
Google, Yandex, Bing reklamlarını kampanyaların kurgularından optimizasyon çalışmalarına kadar tüm süreci şeffaf, ölçülebilir ve performansa odaklanmış bir şekilde yönetiyoruz

Arama Motoru Optimizasyonu
Arama motorlarından daha fazla potansiyel müşteri trafiği çekebilmeniz için site içi ve site dışı kapsamlı analizden içerik stratejisine kadar tüm süreci yönetiyoruz.

Sosyal Medya Reklamları
Projenizin kapsamına göre uygun sosyal medya kanallarını belirliyor, stratejimizi netleştiriyor ve bu kanallardan potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlayacak şekilde kampanyalarınızı kurguluyor ve yönetiyoruz.

Youtube Reklamları
Video reklamlarınızı hedef kitlenize ulaştırmak için detaylı kampanya kurguları geliştiriyor ve kampanyalarınızı hedefleriniz doğrultusunda yönetiyoruz.

Diğer PPC Kanalları
Amazon, Programatik, Native ads, Criteo gibi projenize uygun olabilecek PPC kanallarını değerlendiriyor ve dijital pazarlama sürecinize entegre ediyoruz.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Web Analiz
Google Analytics, Mixpanel, HotJar gibi 3.Party web analitik araçlarını pazarlama hedeflerinize göre ölçümleme stratejisi oluşturuyor ve özelleştiriyoruz.

A/B Testi
Gerek internet siteniz gerek dijital pazarlama kampanyalarınızın yönetimi noktasında dönüşüm oranlarınızı artırmaya yönelik A/B testleri kurguluyor ve performans raporlamaları sağlıyoruz.

İçerik Pazarlama Stratejisi
Pazarlama hedefleriniz doğrultusunda hedef kitlenizi harekete geçirmeye yönelik görsel, metin ve video içerik fikirleri sunuyor, danışmanlık sağlıyoruz.

Teknoloji

Yol Haritamız

Öncelikli olarak projenizi, hedef kitlenizi ve hedeflerinizi anlamak için oturumlar gerçekleştiriyoruz. Mevcut verilerinizi detaylı bir şekilde inceleyerek hedefleriniz doğrultusunda yorumluyoruz.

Proje hedefleri doğrultusunda odaklanmamız gereken tüm KPI’ları belirliyoruz.

Elde ettiğimiz veriler ve belirlediğimiz KPI’lar çerçevesinde projeniz için kapsamlı bir strateji oluşturuyoruz.

Sizin için geliştirdiğimiz strateji doğrultusunda dijital pazarlama kampanyalarınızı yönetiyoruz. Yatırım getirinizi artırmak için düzenli olarak dijital pazarlama kanallarınızın performansını analiz ediyor ve tüm iyileştirme operasyonunu sürdürüyoruz.

Düzenli aralıklarla tüm kanalları analiz edip, gerekli optimizasyonları gerçekleştiriyoruz. Sürece dahil edebileceğimiz tüm fırsatları belirliyor ve sizlerle paylaşıyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?