Hizmetlerimiz

Tecrübe ve datalarımızı kullanarak maksimum ROI elde etmenizi hedefliyoruz.

PPC ADVERTISING

Tıklama Bazlı Reklamcılık

SEM

Arama Motoru Pazarlaması

SOCIAL ADS

Sosyal Medya Reklamları

PROGRAMMATIC

Programatik Reklamcılık

Arama Motoru Reklamları

Arama motorlarında her gün ortalama 5 milyarın üzerinde sorgu gerçekleşiyor. Bunların içinde inanın ürün veya hizmetlerinizi arayan insanlarda var. Onlara kendinizi göstermek istemez misiniz? Potansiyel müşterilerinizin size ihtiyaç anında, karar verme sürecinde ulaşabilmesini sağlayacak en etkili kanal arama motoru reklamlarıdır. Ekibimiz, kampanyaların kurgularından optimizasyon çalışmalarına kadar tüm süreci şeffaf, ölçülebilir ve performansa odaklanmış bir şekilde ilerletmektedir . Arama motoru reklamları hakkında daha fazla bilgi almak veya bizimle iletişime geçmek içim hemen aşağıdaki butona tıklayın.

Ödemeli Reklamcılık

Ödemeli reklamcılık, en çok tercih edilen online pazarlama kanallarından birsidir. Hiç tecrübeniz yoksa bile çok hızlı ve kolay bir şekilde reklamlarınızı aktif edebileceğiniz, aynı zamanda reklam bütçenizi en kolay yanlış yönetebileceğiniz mükemmel bir pazarlama kanalıdır. Kampanya kurgusu, hedefleme seçenekleri, anahtar kelime seçimi, açılış sayfalarınızın kalitesi gibi hesabınızın kalitesini etkileyen bir çok faktör vardır. Ekibimiz ödemeli reklamcılık kanallarında harcanan her kuruşu net bir şekilde ölçümleyerek olabildiğince en iyi yüksek getirisini elde etmenizi sağlamaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorlarında sorgu yapan kullanıcıların %90'ından fazlası sadece ilk sayfaya bakmaktadır. Hedeflediğiniz anahtar kelimelerde ilk sayfada çıkmanız website trafiğinizi önemli ölçüde artırabilir. Biz öncelikle doğru anahtar kelimeleri bulmanıza yardımcı oluyoruz. Ardından hazırladığımız site içi teknik optimizasyonları, içerik ve site dışı seo stratejisini hayata geçirerek organik sonuçlardaki performansınızı artırmayı hedefliyoruz.